Audyt SEO strony internetowej

Podczas audytu analizuję:

Od lat prowadzisz stronę internetową swojej firmy, ale czujesz, że coś jest nie tak? Znikomy ruch na stronie, niska konwersja i słaba pozycja w Google to czynniki, które chcesz poprawić? W tym celu niezbędne będzie wykonanie audytu seo strony internetowej, który wykryje wszelkie błędy przedstawione w szczegółowym raporcie.

Zwiększ potencjał strony internetowej - wykonaj audyt seo

Czym jest audyt seo? To kompleksowe ‘prześwietlenie’ strony internetowej mające na celu wykrycie błędów negatywnie wpływających na proces pozycjonowania. Zarówno kilkuletnie, jak i często całkiem nowe strony internetowe wymagają optymalizacji lub poprawy, jednak proces ten będzie o wiele skuteczniejszy, gdy będzie wiadomo, nad jakimi aspektami strony warto popracować.

Audyt strony internetowej - co otrzymasz?

Wykorzystanie specjalnych narzędzi seo oraz wiedza i doświadczenie pozwalają wykonać szczegółową analizę witryny pod kątem występujących problemów, które utrudniają skuteczne pozycjonowanie strony internetowej. 

  • Indeksacja strony, 
  • linkowanie wewnętrzne,
  • meta tagi, 
  • jakość oraz struktura treści,
  • szybkość ładowania strony, 
  • duplikacja treści. 

To jedne z głównych błędów powodujących niską pozycję w wyszukiwarce Google na tle konkurencji. Zamawiając audyt seo otrzymasz szczegółowy raport z występującymi błędami oraz wskazówkami, co należy zmienić oraz poprawić, by proces optymalizacji pod kątem seo był skuteczny. Przekażę Ci rady indywidualnie dopasowane do Twojej branży oraz Twoich potrzeb. 

 

Chciałbyś zwiększyć widoczność witryny w wyszukiwarce Google i docierać do szerokiego grona potencjalnych klientów? Nie wiesz jakie działania wprowadzić, by poprawić jakość strony i wzbić ją na pierwsze pozycje w Google? 

Audyt seo to pierwszy i zarazem najważniejszy krok do poprawy widoczności Twojej witryny, zwiększenia ruchu na stronie oraz konwersji. 

Masz pytania? Napisz do mnie

    Będziemy przetwarzać Twój adres e-mail w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje pytanie. Administratorem Twoich danych osobowych jest Paweł Kosmala Kuźnia E-Biznesu. Przysługuje Ci prawo wniesienia sprzeciwu, prawo dostępu do danych, prawo żądania ich sprostowania, ich usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania, a także ich przenoszenia. Szczegółowe informacje znajdziesz w naszej Polityce prywatności.