Bezpieczne hasło

Bezpieczne hasło


Twoje bezpieczne hasło

Silne hasło w Internecie to podstawowy środek bezpieczeństwa. Warto poświęcić mu więcej uwagi, aby skutecznie chronić swój biznes, a także sprawy prywatne. Czy wiesz jak stworzyć bezpieczne hasło? Odradzamy wpisywanie swojego imienia i nazwiska, nawet zaczynając z dużej litery, a kończąc rokiem urodzenia. Oczywiście przejdzie ono w zapewne każdym systemie, ale powiedzmy sobie szczerze – nie trzeba być hakerem, aby bez najmniejszego wysiłku odgadnąć takie hasło. Przechwycenie hasła logowania, chociażby do skrzynki mailowej może być negatywne w skutkach.

Generator haseł – stwórz silne hasło bez wysiłku

W obecnych czasach nie warto używać słabych i krótkich haseł, które nie są losowo wygenerowanymi ciągami znaków. Tylko z takim hasłem zadbasz o bezpieczeństwo danych w firmie, czy prywatnych kontach email lub bankowych. Aby nie dopuścić do sytuacji, w której przez banalne hasło utraciliśmy ważne dla nas konto, powinno się skorzystać z generatora haseł. Na LinkAPI.pl oferujemy bardzo dobre narzędzie do tworzenia silnych i bezpiecznych haseł w cyberprzestrzeni. Nasza usługa wygeneruje dla Ciebie odpowiednie hasło, które będziesz mógł skopiować i zapisać.

Wygenerowanie bezpiecznego hasła zajmie Ci tylko chwilę – to zaledwie jeden mały krok, na drodze do gwarantującej ochronę obecności w Internecie. Nasze hasła dostępne są dla wszystkich użytkowników, a więc także dla Ciebie! Są również udostępniane tylko Tobie – nie są nigdzie wysyłane lub zapisywane. Trafiają tylko i wyłącznie do Twojego schowka, dzięki czemu masz pewność, że tylko Ty go użyjesz. Generator haseł LinkAPI.pl to narzędzie wykorzystywane do tworzenia szerokiej gamy niesłownikowych, trudnych do odgadnięcia haseł, których złamanie jest niemal niemożliwe.

Silne hasła w Twojej firmie

Prowadzisz biznes w Internecie? Zadbaj o swoje bezpieczeństwo, pracowników, a także klientów! Przy użyciu naszego generatora haseł stworzysz losowe hasło ze znakami specjalnymi i innymi parametrami. To najlepsze rozwiązanie dla Twojego biznesu! Wygeneruj wszystkie hasła potrzebne do zarządzana swoją firmą – nie wymyślaj ich, tak jak robiłeś to do tej pory. Z naszą pomocą masz pewność, że każde Twoje hasło będzie nieprzewidywalne dla innych użytkowników, a przed wszystkim dla cyberprzestępców.

Pamiętaj o częstej zmianie haseł

Wygenerowanie bezpiecznego hasła w dzisiejszych czasach jest bardzo łatwe. Można zrobić to w zaledwie kilka minut. Nie oznacza to jednak, że raz wygenerowane hasło będzie Ci służyło na wieczność – ważna jest także jego cykliczna zmiana. GIDO, czyli Generalny Inspektor Ochrony Danych Osobowych zaleca zmianę haseł co 30 dni. Takie rozwiązanie wiąże się z mniejszym prawdopodobieństwem wycieku hasła czy kradzieży.

Bezpieczeństwo w Internecie na pierwszym miejscu

Bezpieczeństwo użytkowników w Internecie powinno być na pierwszym miejscu. Twoje hasła powinny być maksymalnie chronione. Pamiętaj, że od ich trudności zależy bezpieczeństwo Twoich danych. Jeśli więc zależy Ci na tym, aby Twoje hasła były silne i niemożliwe do złamania, postaw na ich wygenerowane w naszym systemie. Gwarantujemy, że w tym zakresie mamy duże doświadczenie, któremu już dziś możesz zaufać.

Szybki kontakt
+48 883 008 418

Dostępny od poniedziałku do piątku
W godzinach od 7:00 do 15:00


Inne artykuły

Dlaczego nie ma mojej firmy w Google?

Ogromna ilość biznesów przeniosła się do Internetu. Nawet biznesy działające stacjonarnie, lokalnie, siedzą jedną nóżką w Internecie które jest potężnym narzędziem do budowania wizerunku, promocji i zdobywania nowych klientów. W Internecie starczy miejsca dla każdego, to prawda, tylko wśród obfitej konkurencji nie tak łatwo się przebić w wynikach wyszukiwania. Masz firmę, masz swoją witrynę, odpalasz […]

Działania SEO – jak je przyśpieszyć, gdy inni zwalniają

Budowanie widoczności organicznej w wyszukiwarce Google to efekt regularnych działań – nie tylko po stronie specjalisty SEO, ale i właściciela serwisu. Podczas codziennej pracy często ciężko znaleźć czas na działania związane z optymalizacją lub przebudową serwisu internetowego. Natłok obowiązków związanych z prowadzeniem firmy nie pozwala w wielu przypadkach zająć się działaniami SEO. Podczas obecnej sytuacji […]

Tagi UTM Google

Czy wiesz, że za wszystkimi działaniami marketingowymi i kampaniami kryje się ich dokładna analiza? Bez niej nie można zweryfikować, ile ruchu przychodzącego pochodzi od danego źródła. Tagi UTM to bardzo funkcjonalne narzędzie, które w dużej mierze usprawnia analitykę internetową. Dzięki nim jesteś w stanie ustalić pochodzenie ruchu z kampanii, a przede wszystkim zoptymalizować lub wyeliminować […]