Programista WordPress Developer

Wdrożenie i konfiguracja WordPress

Zapewniam kompleksową obsługę WordPress: od wykonania projektu nowej strony, poprzez jej wdrożenie, aż po konfigurację, która zagwarantuje Ci nie tylko pełną funkcjonalność, ale także precyzyjne działanie pod względem technicznym. Pracuję na sprawdzonych narzędziach.

Strony internetowe WordPress

Szukasz systemu CMS, który spełni Twoje oczekiwania względem strony internetowej oraz specjalisty, który pomoże Ci w jej stworzeniu i konfiguracji? Z moją pomocą zyskasz stronę WWW, która będzie wykonana w pełni profesjonalnie, a do tego nasza współpraca będzie łatwa, szybka i przyjemna.

Tworzenie sklepów internetowych

Tworzę sklepy internetowe na platformie WordPress dla biznesów o różnej wielkości i odmiennych branżach. Stosuje sprawdzone rozwiązania i technologie, dzięki czemu zyskasz najlepsze dla siebie rozwiązanie do sprzedaży online, które będzie Ci służyć przez bardzo długie lata.

Tworzenie dedykowanych pluginów do WordPress

Pracując z CMS WordPress poszerzam jego możliwości tworząc dedykowane wtyczki (plugins). Dzięki wdrożeniu nietypowych, dedykowanych rozwiązań bazujących na platformie WordPress będziesz mieć szerokie możliwości rozwoju swojego serwisu. Razem ze mną zyskasz bardzo funkcjonalne rozszerzenia.

Dedykowane szablony stron

Stworzenie strony internetowej na dedykowanym szablonie to doskonałe rozwiązanie dla tych, którzy chcą mieć pewność, że ich marka będzie w pełni oryginalna. Ponad 10 letnie doświadczenie pozwala mi stworzyć dedykowane strony WWW oparte na kodowaniu praktycznie od zera.

Opieka techniczna

Opieka techniczna to wysokiej jakości usługa skierowana do właścicieli stron i sklepów internetowych, którzy po prostu nie mają czasu lub wiedzy informatycznej dotyczącą dbania o bezpieczeństwo ich serwisów. Stawiając na współpracę ze mną zyskasz bezpieczną i poprawnie funkcjonującą stronę www.


Wyślij zapytanie,
a przygotuję ofertę indywidualną dla Ciebie

Będziemy przetwarzać Twój adres e-mail w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje pytanie. Administratorem Twoich danych osobowych jest Paweł Kosmala Kuźnia E-Biznesu. Przysługuje Ci prawo wniesienia sprzeciwu, prawo dostępu do danych, prawo żądania ich sprostowania, ich usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania, a także ich przenoszenia. Szczegółowe informacje znajdziesz w naszej Polityce prywatności.