Kolbuszowa 2.0 – wielkie wydarzenie w małym mieście już wkrótce

3 Paź by pawel

Kolbuszowa 2.0 – wielkie wydarzenie w małym mieście już wkrótce

Drogi zainteresowanych marketingiem internetowym wiodą do tajemniczego, podkarpackiego trójmiasta. Wszak z mapy pozdrawia tu Kolbuszowa, Kolbuszowa Górna i Kolbuszowa Dolna. To właśnie w Kolbuszowej(tej centralnej) wkrótce będzie miała miejsce kolejna edycja wydarzenia Kolbuszowa 2.0. Na tapetę zostanie wzięty temat promocji w internecie, czyli innymi słowy: bądź widoczny i znany! Nie daj się przygnieść innym milionom wyników z wyszukiwarki. Jak to uczynić? I dlaczego może to być prawdziwy krok milowy dla Twojej firmy?

Firmy w internecie mogą trafić na żyzny grunt, pytanie brzmi, jak ten grunt uprawiać? Jak wziąć za rogi byka którym jest… marketing internetowy? Czyli co zrobić aby odnieść sukces? Właśnie dlatego powstała Kolbuszowa 2.0. Zaproszeni prelegenci już trzeci raz za serwują słuchaczom solidną dawkę wiedzy i inspiracji, niczym martini z truskawką. Już 26 października zapraszamy na konferencję Kolbuszowa 2.0 na taniec z tematem „Promocja firmy w internecie”. Szybki rzut oka na listę prelegentów i już wiadomo: będzie się działo!

Mocna ekipa SEO

Kto już nieco zaczął grzebać w temacie optymalizacji, ten zapewne usłyszał o Senuto, innowacyjnym narzędziu które wyniosło działania SEO na całkiem nowy poziom. Senuto zarządza kto? Damian Sałkowski i to właśnie między innymi jego będziemy gościć w sympatycznej Kolbuszowej.

W pogoni za nowinkami SEO być może natknęliście się na wypakowany wiedzą blog zgred.pl Autor tego bloga Paweł Gontarek , przybędzie aby opowiedzieć jakie rzeczy warto wdrożyć, aby optymalizacja dostała skrzydeł, a wskaźniki poszybowały aż do nieba.

Adrian Pakulski, specjalista SEO oraz właściciel agencji SEO podzieli się doświadczeniem i opowie co warto praktykować jeżeli chodzi o optymalizację.

Marketing automation

A może interesują Cię tematy związane z automatyzacją i sztuczną inteligencją? Ten temat omówi Robert Chmielowiec z fabryki e-biznesu.

Katarzyna Dudzic która spełnia się jako Business Development Manager w SALESmanago, wciągnie słuchaczy w świat sprzedaży i marketingu internetowego.

Nie samym marketingiem żyje człowiek. Jak budować silną pozycję w otoczeniu biznesowym? Ten temat uczestnikom konferencji przybliży Borys Niemczewski, trener biznesu, który może pochwalić się współpracą z wielkimi markami, oraz bogatym doświadczeniem.

Content marketing 

Grzegorz Miłkowski jest współwłaścicielem Contenthouse, jednej z największych agencji content marketingowych w Polsce, do tego pomysłodawcą i współorganizatorem konferencji „Akademia Marketingu”. Grzegorz opowie o sile contentu, o tym jak content marketing edukuje klientów i zwiększa sprzedaż.

Prawa autorskie w internecie?

Sprawa ważna, ale wydaje się zawiła? Już wkrótce wszystko będzie jasne. Piotr Kantorowski prawnik i autor podcastu „Prawo dla biznesu”zabierze słuchaczy w podróż po meandrach praw autorskich.

Podejdziemy również do tematu od graficznej strony

Pomoże w tym Dorota Snopkowska– projektantka graficzna, absolwentka Grafiki na Wydziale Sztuki UP w Krakowie. Rysuje, projektuje materiały DTP, identyfikacje wizualne oraz zajmuje się WEB designem. Doświadczenie zawodowe zdobyła pracując w agencji reklamowej i projektując dla klientów indywidualnych. Od prawie roku pracuje dla eprezenty.pl gdzie przenosi swoje doświadczenia w świat e-commerce.

Dla kogo jest konferencja Kolbuszowa 2.0?

Zdecydowanie dla tych którzy chcą założyć swoją firmę w internecie, albo dla tych którzy chcą rozwijać swoją działalność docierać dalej i zgarnąć więcej. Na pierwszej edycji wydarzenia debatowano o firmie w internecie, na edycji drugiej prelegenci przedstawiali na co zwrócić uwagę aby skutecznie sprzedawać w sieci. Czas na kolejny stopień wtajemniczenia!

Jak ewoluowała Kolbuszowa 2.0?

Internet jest wszędzie, natomiast wiedza wielu przedsiębiorców o tym jak działać w internecie wciąż raczkuje. Do tego internet to dynamiczne środowisko które wciąż się zmienia. Pokazanie ludziom jak internet może wesprzeć ich biznesy i pomóc dotrzeć do nowych klientów – to był zarodek pomysłu. Miało to być spotkanie dla znajomych,w czasie którego poruszone zostałyby kwestie marketingu internetowego… niepostrzeżenie przerodziło się ono w spotkanie z prelegentami dla 130 osób, które specjalnie na tę okazję zjechały się z całego Podkarpacia. Na kolejną, trzecią edycję bilety wykupują już osoby z całej Polski! Zapowiada się solidna dawka inspiracji, oraz urodzajne pole do wymiany doświadczeń. To wszystko okraszone zostanie fantastyczną atmosferą! Wielkie wydarzenie, w sympatycznym miasteczku Kolbuszowa odbije się wyrazistym echem w świecie marketingu internetowego.

Bilety dostępne na https://rkl3.evenea.pl/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *