Daniel Jamróz o konferencji Kolbuszowa 2.0

Dlaczego warto być na takim wydarzeniu?

Uważam, że każdy kto jest, chce prowadzić swój biznes powinien wiedzieć na czym polega reklama, w najprostszym wydaniu, czyli ta darmowa, jak powinniśmy zadbać o naszą firmę, o naszą wizytówkę, o nasz wizerunek w internecie w takim najprostszym wydaniu jakie tak naprawdę istnieje i co najważniejsze darmowym.

Jaka myśl utknęła Ci po tych wszystkich prelekcjach?

Tak naprawdę myśli jest kilka, ale najważniejsza jest, najważniejsza jest jedna: spisać sobie to wszystko co chcemy osiągnąć, wynieść sobie priorytety na samą górę, przeanalizować rynek, mocno zacisnąć zęby i działać tak naprawdę. Nie tylko myśleć, ale działać.

Komu poleciłbyś takie wydarzenie?

Tak naprawdę, wydaje mi się, takie wydarzenie to jest dla każdego: przedsiębiorcy, odbiorcy młodego czy firmy która już długo istnieje na rynku, ale nigdy nie myślała pod kątem, pod kątem nawet drobnej reklamy bo jak widzimy są duże braki nawet w lokalnych, w lokalnych spisach ponieważ bardzo ciężko coś znaleźć, jesteśmy w małym mieście, chcemy coś znaleźć konkretnego a nagle się okazuje, że wpisujemy w internecie i wyskakują dwie firmy, ,a wiemy, że tych firm jest piętnaście, tak. Tak, że polecam to każdemu, małemu i dużemu, przynajmniej stworzyć darmową wizytówkę, przynajmniej pokazać się, napisać kilka zdań, wyrazić, wyrazić siebie tak jakbyśmy chcieli być odbierani na zewnątrz.

Dodaj komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *.

*
*
You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>