Kamil Tylutki – Kolbuszowa 2.0 – video is the king

Dlaczego „Video is the king”?

Video to potęga. Umiejętnie stworzone video, taniec obrazów bardzo mocno potrafi oddziaływać na człowieka. To zadziwiające jak wiele można zawrzeć w krótkim materiale filmowym. Emocje, uczucia, marzenia i cele. Gdy całość przekazu zostanie okraszona odpowiednią oprawą i oświetleniem, trafiony zatopiony. Zwróciłeś uwagę, dałeś się poznać i jednocześnie : zostałeś zapamiętany . To właśnie dlatego video is the king – ponieważ to zgrabna pigułka przekazu wymieszanego z emocjami, w odpowiednich proporcjach, których nie powstydziłby się wzięty farmaceuta.

Małe Video, wielkie możliwości.

Kamil Tylutki doskonale zdaje sobie sprawę z możliwości, jakie w zanadrzu skrywa video i z powodzeniem, łączy wiedzę z zakresu marketingu oraz psychologii sprzedaży. Dzięki temu tworzy trafiające w punkt produkcje Video dla małych i średnich przedsiębiorców. Współtworzył realizacje dla takich firm jak np.: InPost, Helios oraz ClickMaster Polska. Poza tym, widać po nim, że uwielbia to co robi i chce tym entuzjazmem zarażać innych. Wystąpił z wciągającą prelekcją „Tarantino sprzedaży, czyli jak wykorzystać Video do zdobywania klientów.” Podkreślił w niej na co warto zwrócić uwagę decydując się na video prezentujace firmę.

Dlaczego warto?

-Warto wziąć udział w Kolbuszowa 2:0, nie tylko ze względu na wiedzę i prelegentów, ale też kontakty i możliwość poznania przedsiębiorców z Kolbuszowej i okolic- zachęca Kamil Tylutki- do udziału zachęcam wszystkich przedsiębiorców, żeby poznać tych ludzi i przede wszystkim, żeby zaczerpnąć masę inspiracji.

Dodaj komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *.

*
*
You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>