Konsultacje i doradztwo e-commerce

Wsparcie przy wyborze i analizie efektów pracy agencji marketingowej

Negocjacja umów i warunków współpracy

Negocjacje umów i warunków handlowych przy współpracy z agencją marketingową to zadanie, z którym wielu przedsiębiorców sobie nie radzi. Własna praktyka biznesowa pokazała mi, w jaki sposób negocjować. Pomogę Ci w ustaleniu wszystkich warunków, aby Twój biznes wyszedł na tym bardzo korzystnie.

Weryfikacja umów przy wsparciu Kancelaria Prawnej

Umowy są podstawowym narzędziem realizowania współpracy. Zyskaj pewność, że Twoja firma zawiera uczciwą umowę dzięki weryfikacji przy wsparciu Kancelarii Prawnej. Pomagam przedsiębiorcom w weryfikacji umów, przykładając przy tym dużą wagę do zrozumienia biznesu klienta.

Weryfikacja pracy agencji marketingowej

Zasadą skutecznej współpracy i komunikacji z agencją marketingową są proste: zweryfikuj ich działania i wdrożone rozwiązania. Dzięki bieżącemu sprawdzaniu ich pracy masz pewność, że Twój budżet jest w pełni wykorzystywany i zainwestowany w rozwój Twojej firmy.

Wsparcie technologiczne dla sklepów internetowych

Doradztwo przy wyborze platformy e-commerce

Przygotowania i wdrożenia procesów dla sklepu internetowego zaczynają się na poziomie wyboru platformy e-commerce. Aby postawić na tą, która najlepiej wspomoże Twój biznes, warto sięgnąć porady specjalisty. Zweryfikuję dla Ciebie potencjał Twojej firmy i wskażę platformę, która będzie najlepsza.

Nadzór nad wdrożeniem sklepów internetowych

Tworzenie sklepu internetowego to dla wielu przedsiębiorców skomplikowany i nieznany proces. Warto jednak mieć nad nim kontrolę i wsparcie doświadczonego programisty. Kompleksowo zajmuję się nadzorem sklepów online na etapie ich wdrażania, a także obsługą tych procesów.

Automatyzacja i optymalizacja procesów dla e-commerce

Celem automatyzacji i optymalizacji procesów dla e-commerce jest zawsze zwiększenie zysków. Możesz tego dokonać z moją pomocą. Proces zakupowy i wszelkie działania marketingowe w sklepach online są mi bardzo dobrze znane od wielu lat. Pomagam tworzyć internetowe imperia w różnych branżach.

Audyty dla e-commerce

Audyty strategii i działań marketingowych

Audyt strategii i działań marketingowych to specjalna usługa, dzięki której możesz zweryfikować skuteczność wszystkich dotychczas prowadzonych rozwiązań dla Twojej firmy. W dzisiejszych czasach jest to priorytet dla każdej firmy, dlatego warto skorzystać z usług profesjonalisty.

Audyty SEO dla sklepów internetowych

Audyt SEO to wstęp do poprawnej optymalizacji sklepu internetowego. Dlaczego warto wykonać go z pomocą profesjonalisty? Ponieważ opiera się na dogłębnej analizie serwisu i pozwala na wykrycie ewentualnych błędów. Od dokładnego audytu SEO zależy przyszłość danego sklepu online.

Audyty kont Google Ads

Zwiększ swoją sprzedaż w reklamach płatnych dzięki profesjonalnemu audytowi Google Ads. Dzięki niemu zoptymalizujesz swoje konto i prowadzone kampanie reklamowe pod kątem ich efektywności, a także pod względem występowania ewentualnych błędów.

Wyślij zapytanie,
a przygotuję ofertę indywidualną dla Ciebie

Będziemy przetwarzać Twój adres e-mail w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje pytanie. Administratorem Twoich danych osobowych jest Paweł Kosmala Kuźnia E-Biznesu. Przysługuje Ci prawo wniesienia sprzeciwu, prawo dostępu do danych, prawo żądania ich sprostowania, ich usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania, a także ich przenoszenia. Szczegółowe informacje znajdziesz w naszej Polityce prywatności.