Internetowe rewolucje kurs online i doradztwo Google – warto?

Internetowe rewolucje kurs online i doradztwo Google – warto?


Na Internetowe Rewolucje natknęłam się jeszcze pracując w całkiem innej branży. Zastrzygłam uszami i zaciekawiło mnie cóż to takiego.  Nie powiem, wizja zmiany pracy coraz głośniej rozbijała się po mojej głowie, a to sprawiło, że oczy zajaśniały mi tym bardziej. Kurs od Google – to brzmi dumnie. Do tego darmowy – cebula się cieszy  Zarejestrowałam się,  wciągnęłam i okazało się jeszcze, że jest to świetnie zrobione.  Jakoś tak przyjęłam, że wiedza o tym, że coś takiego jest , jest raczej powszechna a tymczasem okazało się, że nie.  Czym są więc Internetowe rewolucje? Dla kogo i po co?

Zobacz nowy program Firma Jutra

Przeczytaj o Firmy Jutra Google i PFR

Google Internetowe Rewolucje – szkolenie z marketingu online

Marketing, gdy trafił na żyzny grunt internetowy rozrósł się jak szalony. Co chwila się pnie, zmienia, rozwija nowe funkcjonalności i kanały.  Żeby nie dać się przyćmić konkurencji pasuje w tym internecie nie tylko być, ale i działać. Aby działać skutecznie dobrze jest rozumieć pewne mechanizmy. Krótka na chwila na rejestrację i witaj w Internetowych rewolucjach. Otworzy się przed Tobą lista kursów – wybierz co w tym momencie kręci Cię najbardziej.

Jeżeli chodzi o najbardziej obszerny, jak i rozpoznawalny kurs czyli Podstawy marketingu internetowego, istnieje możliwość uzyskania certyfikatu.

Jak widać na powyższym screenie, w tych kursach coś dla siebie znajdzie nie tylko ten, kto zamierza swoją karierę związać z marketingiem online , ale także ten kto zamierza rozwinąć swoją firmę i usprawnić działania marketingowe prowadzone w sieci.  Jak ułatwić klientowi zakupy internetowe? A jak nawiązać kontakt z użytkownikami korzystającymi z urządzeń mobilnych, których wszak jest coraz więcej? Ludzkość z desktopa przesiadła się na smartfony.

Czymś co mnie bardzo odpowiada jest klarowność. Widzę, z ilu modułów składa się dany kurs i ile mniej więcej zajmie on czasu.  Na tym etapie, ktoś zainteresowany kursem z podstaw marketingu internetowego może zblednąć, gdy zobaczy godzin…40. Spokojnie, dacie radę. Dlaczego?

Internetowe rewolucje – kurs podstawy marketingu internetowego

Co jak co, kreatywni specjaliści z Google doskonale zdają sobie sprawę jak działa ludzka koncentracja, a wydaje mi się, że i zapał. Dlatego materiały edukacyjne zostały podzielone na krótkie lekcje. Składają się one z dobrze przygotowanego kilkuminutowego materiału filmowego, + opcjonalny test na zweryfikowanie swojej wiedzy po obejrzeniu każdego takiego filmiku.  Na zakończenie tematu jest już test obowiązkowy, dotyczący kwestii z filmiku. „Zaliczenie go jest warunkiem przejścia do kolejnej lekcji.  Powinęła się noga? Trzeba wrócić do lekcji i przerobić ją jeszcze raz. Dla amatorów „przeklikania się” nie jest to kusząca opcja, ale w tym szaleństwie jest metoda. Dzięki temu człowiek naprawdę się uczy i coś wyniesie z tego wartościowego kursu.

To, że kurs został tak sprytnie podzielony na małe kawałeczki sprawia, że mimo obszernego materiału,  wspierając się odrobiną samozaparcia ukończysz go bez problemu, nawet gdy zaliczasz się do frakcji wiecznie narzekającej na brak czasu. Zamiast scrollować FB czy insta po przebudzeniu, odpal Internetowe Rewolucje i poświęć 5-10 minut na przejście kolejnego etapu. Małymi kroczkami do celu, a i wiedza zdąży się ugruntować!

Spotkanie z doradcą Internetowych Rewolucji

Wiedziałeś, że możesz skorzystać z konsultacji z Doradcami Internetowych Rewolucji? To już wiesz.  Umów się na spotkanie. Doradca pomoże Ci przeanalizować dotychczasowe działania w internecie, a także we współpracy z nim ustalisz swój indywidualny plan działania: strategię która wyjdzie Twojej firmie na dobre w internecie.  Uwaga, ze wsparcia możesz skorzystać bez względu na to, czy jesteś początkujący, czy też zaawansowany.  Na spotkaniu omówicie plan działań w sieci, później przez 3 miesiące możesz kontaktować się z doradcą w razie jakichkolwiek wątpliwości! Wsparcie doradcy internetowych rewolucji jest bezpłatne! Więc dlaczego nie umówić się na spotkanie z człowiekiem który wie co zrobić, aby Twoja firma lepiej radziła sobie w internecie i chętnie tę wiedzę przekaże? Wypełnij formularz i zgłoś się już dzisiaj.

Internetowe Rewolucje – dla kogo?

Czy Internetowe Rewolucje są dla Ciebie? Tak, jeżeli:

  • posiadasz firmę i zależy Ci na jej powodzeniu – chcesz osiągnąć jak najlepsze wyniki dzięki możliwościom internetu
  • pracujesz lub zamierzasz pracować w branżach związanych z marketingiem online (sklepy internetowe etc)
  • zaczynasz pracę w ecommerce – to Twój pakiet startowy
  • chcesz podnieść swoje kompetencje
  • łakniesz wiedzy najlepszego sortu i apetycznie podanej!

W ocenie kowali e-biznesu,  googlowskie internetowe rewolucje to majstersztyk. Must have do przerobienia dla tych którzy chcą się orientować w internetach i wykorzystywać tę wiedzę na korzyść firmy własnej lub tej w której pracują. Soczysty, energiczny , pozytywny kopniak który możecie zaserwować swoim kompetencjom zawodowym. I to zupełnie za free! Jako Kuźnia e-biznesu całym sercem wspieramy Internetowe Rewolucje, propagujemy je i polecamy!

Szybki kontakt
+48 883 008 418

Dostępny od poniedziałku do piątku
W godzinach od 7:00 do 15:00


Inne artykuły

Jak pozycjonować sklep internetowy?

Pozycjonowanie sklepu internetowego Pozycjonowanie sklepów internetowych to jedno z najskuteczniejszych działań marketingowych, które służy jego promocji i reklamie. Dzięki pojawieniu się wysoko w wynikach wyszukiwania będziesz mieć szansę na znalezienie szerszego grona klientów. W branży e-commerce bywa tak, że każdy właściciel biznesu prędzej czy później zetknie się z pojęciem, jakim jest pozycjonowanie sklepu internetowego. Im […]

Core Web Vitals – czy nowe wskaźniki od Google zrobią rewolucję w branży SEO?

Aktualizacja algorytmu Google – Core Web Vitals Co powoduje niepewność i lekką dezorientację wśród SEOwców? Kolejne zmiany w Google, które niejednokrotnie sporo namieszały! Ostatnio w branży aż huczy od kolejnych zmian, jakie zaplanowało Google na maj 2021 roku. Mowa o Core Web Vitals, czyli wskaźnikach od Google, które głównie mają na celu poprawić doświadczenie użytkownika, […]

ROAS i ROI co to jest i jakie są różnice

ROI i ROAS to pierwsze z wielu skrótów, jakie powinien znać i rozumieć każdy przedsiębiorca. Szczególnie jeśli głównym sposobem promocji firmy w Internecie mają być Kampanie Google Ads. Warto wiedzieć, że marketing online nie jest zbiorem przypadkowych czynności. Odpowiednio prowadzony pozwala na otrzymanie bardzo konkretnych danych, dzięki którym można sprawdzić, czy podjęte działania przyniosły pożądany […]