Kilka słów o senuto – polski narzędzia dla seowców

30 Lip by pawel

Kilka słów o senuto – polski narzędzia dla seowców

O Senuto słów kilka. Zapoznanie z tym wszechstronnym narzędziem wciągam jako jeden z tematów na szkoleniach SEO. Wszak dzięki niemu optymalizacja stron internetowych może być nie tylko łatwiejsza, ale i zdecydowanie bardziej efektywna. Co takiego ma w sobie Senuto co sprawia, że jest takie niezwykłe? Tych rzeczy jest trochę. Przede wszystkim jest to…

Ogromna baza polskich słów kluczowych

Polski jezyk, trudny język. Niejeden obcokrajowiec o ambicjach poskromienia języka polskiego w zderzeniu z deklinacją łapał się za głowę. Fantastyczną sprawą, gdy chodzi o Senuto jest to, że to narzędzie pozwala nie tylko na wyszukanie konkretnej frazy, ale i umożliwia wyszukiwanie tych fraz z uwzględnieniem odmiany w języku polskim jak i podpowie synonimy!

Filtry i jesteś na miejscu

Baza jest ogromna, a gdy coś jest ogromne łatwo się w tym zgubić. Na szczęście nie dotyczy to Senuto. Ogromnym udogodnieniem jest spora ilość filtrów. Zamiast przekopywać się przez tony informacji, za pomocą odpowiedniego filtra dotrzesz do właśnie tego, czego szukasz mimo, że nie prowadził Cię Krzysztof Hołowczyc. Nie będziesz brnąć po kolana w słowach kluczowych bo w kilka minut dotrzesz do fraz najbardziej odpowiednch dla Twojej witryny. Kto już miał okazje pracować z takimi wyszukiwarkami słów kluczowych ten wie, że takie filtry są na wagę złota. Co jeszcze znajdziemy w Senuto?

Analiza widoczności

Liczby mówią, ale gdy ująć je w wykres zdają się mówić jaśniej. Pomocne wykresy zobrazują Ci nie tylko sezonowość Twojej witryny, ale i ile słów kluczowych w przedziałach pozycji TOP 3, 10 lub 50 ma dana witryna. Dane z wykresów są aktualizowane, będziesz na bieżąco.

Co tam słychać u konkurencji?

Któż by nie chciał uchylić rąbka tajemnicy dotyczącego konkurencji. Dzięki Senuto jest to możliwe w kwestiach SEO. Sprawdźmy w czym są lepsi od nas… a może mamy cechy wspólne? Za sprawą możliwości Senuto możecie porównać Waszą witrynę z witryną konkurencji i sprawdzić kto obecnie jest najlepszym „zawodnikiem” w danej dziedzinie. Ciekawą opcją jest możliwosć zobaczenia odrębnych słów kluczowych , czyli takich których używa konkurent, a my nie . Jeżeli ma dobre wyniki, powinniście rozważyć dorzucenie tych fraz do własnej kampanii SEO.

Co tam słychać na Twojej witrynie? Sprawdźmy.

Audyt SEO to taki rentgen dla Twojej strony. Czy działa dobrze? Czy jest widoczna w sieci, czy z jakichś względów schowała się za konkurencyjnymi stronami. Analiza strony wiele powie. Audyt pomoże Ci wyłapać dlaczego tak się stało. Małe niedociagnięcia mogą mieć duże konsekwencje jeżeli chodzi o optymalizację stron internetowych.

Maruderzy uwielbiają wyszukiwać niedociągnięcia i narzekać, ze coś nie gra. Senuto cały czas jest w fazie udoskonalania. Faktem jest, ze dzięki zebraniu wielu funkcjonalności i ogromnej bazy słów kluczowych w jednym miejscu, oraz jeżeli chodzi o nią stworzenie bardzo użytecznych filtrów wiele zabiegów związanych z SEO stało się łatwiejsze. Wręcz wciągające.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *