O mnie

W branży internetowej mam już ponad 10 letnie doświadczenie, zdobyte przy dużych projektach internetowych, jak również świadcząc usługi dla mniejszych firm.

Łączę wiedzę i doświadczenie z programowaniem, pozycjonowaniem i marketingiem internetowym

Swój pierwszy program napisałem w 1996 roku w języku Pascal, potem chciałem poznać wyższy level programowania i zająłem się kodowanie w Assemblerze. W czasach szkoły średniej zainteresowałem się internetem oraz technologiami z nim wiązanych.
W pracy zawodowej zawsze gdzieś przewiał się marketing internetowych i pozycjonowanie stron internatowych, pojawiały się portale społecznościowej takiej jak grono.net czy nasza klasa.

Punktem kulminacyjnym, było rozpoczęcie pracy przy jednym sklepów internetowych, gdzie oprócz klepanie kodu i pozycjonowania musiałem zająć się układaniem strategi,marketingiem internetowymszkolenie zespołu itd. Dziś ten sklep stał się jednym liderów w swojej branży ePrezenty.pl

Działalność edukacyjna

Od roku 2017 dzielę się wiedzą z zakresu marketingu internetowego, pozycjonowania oraz optymalizacji stron i sklepów internetowych. Wspieram merytorycznie zespoły obsługujące sklepy internetowe jak również jestem pomysłodawcą i organizatorem Kolbuszowa 2.0 – konferencja o marketingu i internecie nad rzeką Nil 

Mój konik to automatyzacja procesów w firmie

Nie znoszę marnowania czasu na powtarzające się w czasie czynności, przez to przy realizacjach różnych projektach staram się zautomatyzować co tylko można, by zaoszczędzony czas poświęcić na bardziej reaktywne działania.

Podsumowanie:

  • dysponuje ponad 10-letnim doświadczeniem zdobytym w branży internetowej
  • systematycznie udoskonala zakres własnej działalności
  • dąży do nowoczesnych i intuicyjnych rozwiązań
  • cały czas się rozwija i skutecznie zaspokaja potrzeby klientów z zakresu oferowanych usług
  • chętnie podejmuje ciekawe i nowe wyzwania