Łączę wiedzę i doświadczenie z programowaniem, pozycjonowaniem i marketingiem internetowym

Swój pierwszy program napisałem w 1996 roku w języku Pascal.  Potem chciałem poznać wyższy level programowania i zająłem się kodowaniem w Assemblerze. W czasach szkoły średniej zainteresowałem się internetem oraz technologiami z nim związanymi.
W pracy zawodowej zawsze gdzieś przewiał się marketing internetowy oraz  pozycjonowanie stron internetowych. Pojawiały się też portale społecznościowe takie jjak grono.net czy nasza klasa.

Punktem kulminacyjnym, było rozpoczęcie pracy przy jednym sklepów internetowych, gdzie oprócz klepania kodu i pozycjonowania musiałem zająć się układaniem strategi,marketingiem internetowymszkoleniem zespołu itd. Dziś ten sklep stał się jednym liderów w swojej branży. Mowa o sklepie ePrezenty.pl.

Działalność edukacyjna

Od roku 2017 dzielę się wiedzą z zakresu marketingu internetowego, pozycjonowania oraz optymalizacji stron i sklepów internetowych. Wspieram merytorycznie zespoły obsługujące sklepy internetowe jak również jestem pomysłodawcą i organizatorem Kolbuszowa 2.0 – konferencja o marketingu i internecie nad rzeką Nil 

Mój konik to automatyzacja procesów w firmie

Stawiam na to,aby nie tylko optymalizować strony, ale i proces pracy. Nie znoszę marnowania czasu na powtarzające i zajmujące mnóstwo czasu czynności. Przez to przy realizacjach różnych projektach staram się zautomatyzować co tylko można, by zaoszczędzony czas poświęcić na bardziej reaktywne działania.

Podsumowanie

  • dysponuję ponad 10-letnim doświadczeniem zdobytym w branży internetowej
  • systematycznie udoskonalam zakres własnej działalności
  • dążę do nowoczesnych i intuicyjnych rozwiązań
  • cały czas się rozwijam
  • skutecznie zaspokajam potrzeby klientów z zakresu oferowanych usług
  • chętnie podejmuje ciekawe i nowe wyzwania