Świadomość marki Twojego biznesu

12 Lip by pawel

Świadomość marki Twojego biznesu

Czym jest słynna świadomość marki?

Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się nad znaczeniem topowego określenia, które brzmi świadomość marki? Czy wiesz co wpływa na jej korzystny odbiór i jak budować silną pozycję swojej firmy w internecie? Zapraszam Cię do dalszego czytania.

Wyobraź sobie, że posadziłeś samodzielnie warzywa. Zbierając dojrzałe plony stwierdziłeś, że są wspaniałe i smaczne, więc musisz się tą wiadomością z kimś podzielić. Opowiadasz przebieg swojej pracy bliskim osobom i znajomym, którzy w następstwie przekazują wieści dalej. Jesteś dumny ze swojej pracy i wysiłku, który włożyłeś w pielęgnację warzyw. Masz ich na tle dużo, że chcesz je sprzedać na straganie. Dobra opina pomaga Ci skutecznie zarobić na warzywach wspaniałą sumę. Z kolei Twoi klienci są zadowoleni i chętnie kupują u Ciebie zdrowe i ekologiczne warzywa. Planujesz posadzenie znacznie więcej warzyw, tak by móc zarobić równie dobrze zarobić.  Być może w toku wydarzeń, informacja o Twoim sukcesie pojawiła się w lokalnej gazecie, ktoś opowiadał o Tobie znajomemu, a dzięki dobrej opinii więcej osób pojawiło się przy Twoim stoisku.

Czego nauczyła Cię ta krótka historia?

Świadomość marki często budowana jest od podstaw. Małymi krokami, tworzysz wokół swojej pracy historię i przekazujesz ją w obieg. Gdy ktoś wybierze Twój produkt, bądź usługę, stanie się Twoim klientem, obdarzy Cię zaufaniem i będzie miał o Tobie dobre zdanie.

Dobre zdanie o firmie, to dobra opinia.

Przenieśmy naszą historię do internetu. Posiadasz miejsce, z którego mogą korzystać klienci. Jeśli chcesz, aby Twój produkt, bądź usługa zyskała popularność,  musisz postawić na budowę świadomości marki. Zadbaj o to, by każda osoba, znała nie tylko Twoją stronę internetową, lecz również miejsca w sieci, które zajmujesz. Dobra opinia samodzielnie zapracuje na siebie i będzie przynosić Ci tylko korzyść.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *