Pozycjonowanie Chełm

Pozycjonowanie stron i sklepów Chełm

Pakiet podstawowy

Dla małego lokalnego biznesu

od399netto/miesięcznie
 • Wstępna optymalizacja strony
 • Link building
 • Pozycjonowanie do 5 fraz

Pakiet rozszerzony

Dla ambitnych firm

od699netto/miesięcznie
 • Podstawowy audytu strony
 • Optymalizacja strony internetowej
 • Tworzenie dedykowanych treści na stronę
 • Link building
 • Pozycjonowanie do 10 fraz

Pakiet dedykowany

Rozwiązanie dla dużych stron i sklepów internetowych

od1499netto/miesięcznie
 • Indywidualna strategia SEO
 • Pełen audyt strony lub sklepu internetowego
 • Optymalizacja strony www
 • Tworzenie dedykowanych treści na stronę
 • Prowadzenie bloga firmowego
 • Monitoring strony
 • Indywidualna ilość fraz

Kilka słów o mnie

Posiada ponad 13 letnie doświadczenie w branży internetowej, oraz ponad 20 letnie w programowaniu.
Czarodziej od e-handlu: SEO, Analityka, Strategie, Koordynacja zespołu.
Nie znam zwrotu 'nie da się'

Paweł Kosmala

Pozycjonowanie i optymalizacja SEO stron i sklepów internetowych Chełm

Jeśli pragniesz, by Twoja strona lub sklep www Chełm pojawiały się na pierwszych pozycjach w wyszukiwarce Google, niezbędna będzie optymalizacja SEO witryny. Na optymalizację składa się wiele czynników zajmujących sporo czasu. Wykonam dla Ciebie kompleksowe działania z zakresu pozycjonowania i optymalizacji SEO, dzięki czemu dotrzesz do większej liczby potencjalnych klientów.

Audyty SEO sklepu internetowego Chełm

Zajmuję się wykrywaniem problemów w sklepach internetowych. Często nawet największy błąd ma wpływ na pozycję w wynikach wyszukiwania. Jeśli jesteś zainteresowany rozwojem firmy w Chełmie  – zgłoś się do mnie! Wykonam audyt SEO Chełm Twojego sklepu internetowego.

Pozycjonowanie stron internetowych Chełm

Chciałbyś dotrzeć do większej liczby odbiorców, jednak Twoja branża jest bardzo konkurencyjna? Wykonam dla Ciebie pozycjonowanie lokalne Chełm, dzięki czemu dotrzesz do większej liczby lokalnych klientów, zbudujesz rozpoznawalność marki oraz zdobędziesz zaufanie klientów. Skorzystaj z pozycjonowania stron Chełm i rozwiń swoją firmę w Chełmie na rynek lokalny. Jesteś zainteresowany ofertą? Skontaktuj się ze mną!

Pozycjonowanie lokalne strony internetowej Chełm

Jeśli pragniesz dotrzeć do większej liczby klientów w Twoim mieście, warto wykonać pozycjonowanie lokalne. Dzięki temu firma w Chełmie stanie się bardziej rozpoznawalna, zbudujesz zaufanie klientów oraz dotrzesz do odbiorców rzeczywiście zainteresowanych oferowanymi przez Ciebie usługami. Zależy Ci na rozwoju firmy w Chełmie? Zgłoś się do mnie.

Optymalizacja SEO sklepu internetowego Chełm

Nawet najlepiej wyposażony sklep internetowy nie będzie przynosił zysków, jeśli znajduje się na drugiej stronie wyników wyszukiwania Google. Na pozycję w wyszukiwarce wpływ ma prawidłowa optymalizacja SEO Chełm, jednak jest to proces złożony i zajmujący sporo czasu. Zajmuję się optymalizacją SEO – rozwinę Twoją firmę w Chełmie a sklep zacznie piąć się na wyższe pozycje i dotrze do większej liczby odbiorców. 

Pozycjonowanie lokalne firm w Chełmie

Jesteś właścicielem firmy w Chełmie i chciałbyś dotrzeć do większej liczby klientów w Twojej okolicy? Nie musisz walczyć z konkurencją w branży z całej Polski. Pozycjonowanie lokalne Chełm zwiększy rozpoznawalność marki w okolicy, zbudujesz zaufanie wśród klientów oraz dotrzesz do potencjalnych klientów w Twoim mieście. Jeśli jesteś zainteresowany rozwojem swojej firmy w Łańcucie zadzwoń do mnie!

Masz pytania? Napisz do nas

  Będziemy przetwarzać Twój adres e-mail w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje pytanie. Administratorem Twoich danych osobowych jest Paweł Kosmala Kuźnia E-Biznesu. Przysługuje Ci prawo wniesienia sprzeciwu, prawo dostępu do danych, prawo żądania ich sprostowania, ich usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania, a także ich przenoszenia. Szczegółowe informacje znajdziesz w naszej Polityce prywatności.  +48 883 008 418

  Od pondziełaku do piątku 8:00 – 15:00

  ul. Jana Pawła II 19,
  36-100 Kolbuszowa
  e-mail: biuro@kuzniaebiznesu.pl