Co nas wyróżnia

 • Miesięczny okres wypowiedzenia
 • Stawiamy na jakość obsługi, a nie ilość firm
 • Działamy od 2008 roku
 • Transparentne warunki współpracy
 • Zespół z wieloletnim doświadczeniem

Pozycjonowanie Mielec

Cennik pozycjonowania stron Mielec

Pakiet podstawowy

Dla małego lokalnego biznesu

od699netto/miesięcznie
 • Wstępna optymalizacja strony
 • Link building
 • Pozycjonowanie do 5 fraz

Pakiet optymlany

Dla ambitnych firm

od1599netto/miesięcznie
 • Podstawowy audytu strony
  Optymalizacja strony internetowej
 • Tworzenie dedykowanych treści na stronę
 • Link building
 • Pozycjonowanie do 10 fraz

Pakiet dedykowany

Rozwiązanie dla dużych stron i sklepów internetowych

od2999netto/miesięcznie
 • Indywidualna strategia SEO
 • Pełen audyt strony lub sklepu internetowego
 • Optymalizacja strony www
 • Tworzenie dedykowanych treści na stronę
 • Prowadzenie bloga firmowego
 • Monitoring strony
 • Indywidualna ilość fraz

Podane ceny są kwotami minimalnymi. Końcowa oferta cenowa dobiera jest indywidualnie do klienta w zależności od jego potrzeba i działań konkurencji.  

Pozycjonowanie stron Mielec

Co mnie wyróżnia

W mojej firmie przede wszystkim indywidualnie podchodzę do każdego klienta. W zależności od branży często konieczne jest wdrożenie zupełnie różnych rozwiązań i właśnie w ten sposób je dopasowuję. 

Zawsze staram się wysłuchać i zaproponować najkorzystniejsze rozwiązania wpływające na rozwój firmy mojego klienta. 

Zależy mi również na odpowiednich relacjach z klientami, dzięki czemu współpraca dla obu stron jest o wiele przyjemniejsza. 

Nie osiadam na laurach, a stale szkolę się, by poszerzać własne horyzonty. Biorę czynny udział w konferencjach, a także sam je organizuję – Kolbuszowa 2.0 i MeetUp Biznes Hub.

Transparentne warunki współpracy

Oferuję jasne i przejrzyste warunki współpracy korzystne dla obu stron. U mnie nie musisz obawiać się o niejasne zapiski zamieszczone małym druczkiem na dole umowy. Możesz mi zaufać!

Miesięczny okres wypowiedzenia

Zależy mi na klientach zainteresowanych, a nie zmuszonych do współpracy. W porównaniu do podobnych firm oferuję miesięczny okres wypowiedzenia umowy.

Zespół z wieloletnim doświadczeniem

Posiadam wieloletnie doświadczenie, a mimo to stale szkolę się i chętnie poszerzam wiedzę w zakresie digital marketingu. Pozwala mi to skutecznie wdrażać zaplanowane strategie.

Stawiam na jakość obsługi, a nie ilość obsługiwanych firm

Dla mnie liczy się jakość – nie ilość, dlatego często zamiast wielu mniejszych, wybieram kilka dużych projektów, gdzie skutecznie pracuję nad sukcesem firm moich klientów.

Działam od 2008 roku

Swoje działania w sieci prowadzę już od 12 lat, dzięki czemu mam szersze spojrzenie na stale postępujące zmiany w algorytmach, mogę wykorzystywać posiadaną już wiedzę i dążyć do zwiększania zysków moich klientów.

Prowadzisz firmę i chciałbyś dotrzeć do większej liczby potencjalnych klientów? Zajmę się Twoim sklepem lub stroną internetową, przeprowadzę kompleksowe działania z zakresu pozycjonowania i optymalizacji stron, dzięki czemu Twoja przedsiębiorstwo w Mielcu zacznie piąć się wyżej w wynikach wyszukiwania, zbudujesz zaufanie klientów oraz rozpoznawalność marki. Jeśli jesteś zainteresowany, skontaktuj się ze mną!

Pozycjonowanie strony internetowej Mielec

Obecnie prowadząc sklep internetowy w Mielcu lub innym mieście ciężko jest wybić się na pierwsze pozycje wyszukiwania, ze względu na szeroki zakres konkurencji. Zajmuję się pozycjonowanie Mielec i prowadzeniem kampanii, dzięki czemu dotrzesz do potencjalnych klientów w Twojej okolicy. Twój sklep pojawi się na pierwszych pozycjach w lokalnych wyszukiwaniach, nie będziesz musiał walczyć o pozycje z konkurencją z całej Polski, wzrośnie ruch -> zysk oraz zbudujesz zaufanie klientów.

Pozycjonowanie i optymalizacja stron i sklepów internetowych Mielec

Prowadzisz biznes i chciałbyś żeby Twoja oferta docierała do większej ilości nowych klientów? Zajmę się Twoim sklepem lub stroną internetową , przeprowadzę kompleksowe działania z zakresu pozycjonowania i optymalizacji SEO, za pomocą tych działań Twoje oferty w Mielcu zaczną piąć się wyżej w wynikach wyszukiwania, zbudujesz zaufanie klientów oraz rozpoznawalność marki. Jeśli jesteś zainteresowany, skontaktuj się ze mną, a otrzymasz wycenę odnośnie promocji witryny w wyszukiwarce Google by Twoja oferta i usługi docierały do nowych klientów!

Pozycjonowanie Mielec i audyty SEO

Jeśli chciałbyś zwiększyć widoczność swojej firmy w Internecie zgłoś się do mnie! Przeprowadzimy audyt SEO, który pozwoli wykryć błędy na Twojej stronie. Często nawet niewielkie błędy mają ogromny wpływ na pozycję w wyszukiwarce Google. Wykonamy szereg działań z zakresu pozycjonowania stron internetowych Mielec, dotrzesz do większej liczby potencjalnych klientów. Jeśli chcesz rozwinąć swoją firmę w Mielcu i chcesz dotrzeć z ofertą produktów do klientów w mieście– zadzwoń i zapytaj o szczegóły oferty na pozycjonowanie.

Optymalizacja SEO i pozycjonowanie lokalne firm w Mielcu

Pozycjonowanie lokalne to świetne rozwiązanie szczególnie dla nowo rozwijających się firm na rynku. Wysoka pozycja w lokalnych wynikach wyszukiwania Google pozwoli klientom w okolicy w łatwy sposób dotrzeć do Twojej firmy. Pozycjonowanie stron internetowych Mielec pozwoli zwiększyć rozpoznawalność marki oraz dotrzeć do klientów rzeczywiście zainteresowanych Twoją ofertą. Jeśli jesteś zainteresowany pozycjonowaniem i optymalizacja SEO Mielec – zapraszam do kontaktu za pomocą e-mail!

Audyty SEO i pozycjonowanie stron Mielec

Prowadzisz stronę internetową firmy w Mielcu, jednak ruch na witrynie jest marny? Prześwietlę Twoją stronę od podstaw, rozpoznam problemy w niej występujące. Następnie przejdę do pozycjonowania strony Mielec, w wyniku takich działań Twoja strona zacznie piąć się na wyższe frazy w wynikach wyszukiwarki Google. Zgłoś się do mnie i rozwiń swój biznes w okolicy miasta Mielca!

Pozycjonowanie sklepów Mielec

Jesteś właścicielem sklepu internetowego, który nie przynosi oczekiwanych zysków? Wykonam pozycjonowanie sklepu internetowego Mielec na skutek czemu Twój sklep pojawi się wyżej w wynikach wyszukiwania, wzrośnie konwersja oraz zysk ze sprzedaży. Rozwiń swoją przedsiębiorstwo w Mielec pozycjonowanie – skontaktuj się ze mną i zapytaj o ofertę na pozycjonowanie.

Masz pytania? Napisz do mnie

  Będziemy przetwarzać Twój adres e-mail w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje pytanie. Administratorem Twoich danych osobowych jest Paweł Kosmala Kuźnia E-Biznesu. Przysługuje Ci prawo wniesienia sprzeciwu, prawo dostępu do danych, prawo żądania ich sprostowania, ich usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania, a także ich przenoszenia. Szczegółowe informacje znajdziesz w naszej Polityce prywatności.