Pozycjonowanie Puławy

Pozycjonowanie stron i sklepów Puławy

Pakiet podstawowy

Dla małego lokalnego biznesu

od399netto/miesięcznie
 • Wstępna optymalizacja strony
 • Link building
 • Pozycjonowanie do 5 fraz

Pakiet rozszerzony

Dla ambitnych firm

od699netto/miesięcznie
 • Podstawowy audytu strony
 • Optymalizacja strony internetowej
 • Tworzenie dedykowanych treści na stronę
 • Link building
 • Pozycjonowanie do 10 fraz

Pakiet dedykowany

Rozwiązanie dla dużych stron i sklepów internetowych

od1499netto/miesięcznie
 • Indywidualna strategia SEO
 • Pełen audyt strony lub sklepu internetowego
 • Optymalizacja strony www
 • Tworzenie dedykowanych treści na stronę
 • Prowadzenie bloga firmowego
 • Monitoring strony
 • Indywidualna ilość fraz

Kilka słów o mnie

Posiada ponad 13 letnie doświadczenie w branży internetowej, oraz ponad 20 letnie w programowaniu.
Czarodziej od e-handlu: SEO, Analityka, Strategie, Koordynacja zespołu.
Nie znam zwrotu 'nie da się'

Paweł Kosmala

Pozycjonowanie stron i sklepów internetowych Puławy

Wykonuję audyty SEO, dzięki czemu możliwe jest pozycjonowanie i optymalizacja stron Puławy. Jeśli chciałbyś rozwinąć swoją firmę w Puławach i dotrzeć do większej liczby lokalnych klientów – zapraszam do współpracy. Optymalizacja SEO sprawi, że Twój sklep internetowy Puławy pojawi się wyżej w wynikach wyszukiwania, zwiększy się konwersja na stronie, a co za tym idzie – zysk! Zadzwoń i zapytaj o szczegóły oferty!

Pozycjonowanie stron internetowych i optymalizacja SEO Puławy

Nawet najlepiej wyposażony sklep internetowy nie przyniesie oczekiwanych zysków, jeśli nie będzie odpowiednio zoptymalizowany pod kątem SEO. Pozycjonowanie stron internetowych Puławy sprawi, że Twój sklep lub strona pojawi się wyżej w wynikach wyszukiwania. Rozwiniesz swoją firmę w Puławach na rynek lokalny, dzięki czemu dotrzesz do potencjalnych klientów w swojej okolicy.

Optymalizacja SEO i pozycjonowanie lokalne firm w Puławach

Pozycjonowanie lokalne to świetne rozwiązanie szczególnie dla nowo rozwijających się firm na rynku. Wysoka pozycja w lokalnych wynikach wyszukiwania Google pozwoli klientom w okolicy w łatwy sposób dotrzeć do Twojej firmy. Pozycjonowanie stron Puławy pozwoli zwiększyć rozpoznawalność marki oraz dotrzeć do klientów rzeczywiście zainteresowanych Twoją ofertą. Jeśli jesteś zainteresowany pozycjonowaniem i optymalizacją SEO Puławy – zapraszam do kontaktu!

Pozycjonowanie i audyty SEO Puławy

Jeśli chciałbyś zwiększyć widoczność swojej firmy w Internecie zgłoś się do mnie! Przeprowadzę audyt SEO, który pozwoli wykryć błędy na Twojej stronie. Często nawet niewielkie błędy mają ogromny wpływ na pozycję w wyszukiwarce Google. Wykonam szereg działań z zakresu pozycjonowania stron Puławy, dzięki czemu dotrzesz do większej liczby potencjalnych klientów. Jeśli chcesz rozwinąć swoją firmę w Puławach – zadzwoń i zapytaj o szczegóły.

Audyty SEO sklepu internetowego Puławy

Zajmuję się wykrywaniem problemów w sklepach internetowych. Często nawet najmniejszy błąd ma wpływ na pozycję w wynikach wyszukiwania. Jeśli jesteś zainteresowany rozwojem firmy w Puławach  – zgłoś się do mnie! Wykonam audyt SEO Puławy Twojego sklepu internetowego.

Optymalizacja SEO sklepu internetowego Puławy

Nawet najlepiej wyposażony sklep internetowy nie będzie przynosił zysków, jeśli znajduje się na drugiej stronie wyników wyszukiwania Google. Na pozycję w wyszukiwarce wpływ ma prawidłowa optymalizacja SEO Puławy, jednak jest to proces złożony i zajmujący sporo czasu. Zajmuję się optymalizacją SEO – rozwinę Twoją firmę w Puławach, a sklep zacznie piąć się na wyższe pozycje i dotrze do większej liczby odbiorców. 

Pozycjonowanie lokalne firm w Puławy

Jesteś właścicielem firmy w Puławach i chciałbyś dotrzeć do większej liczby klientów w Twojej okolicy? Nie musisz walczyć z konkurencją w branży z całej Polski. Pozycjonowanie lokalne Puławy zwiększy rozpoznawalność marki w okolicy, zbudujesz zaufanie wśród klientów oraz dotrzesz do potencjalnych klientów w Twoim mieście. Jeśli jesteś zainteresowany rozwojem swojej firmy w Puławach zadzwoń do mnie!

Masz pytania? Napisz do nas

  Będziemy przetwarzać Twój adres e-mail w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje pytanie. Administratorem Twoich danych osobowych jest Paweł Kosmala Kuźnia E-Biznesu. Przysługuje Ci prawo wniesienia sprzeciwu, prawo dostępu do danych, prawo żądania ich sprostowania, ich usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania, a także ich przenoszenia. Szczegółowe informacje znajdziesz w naszej Polityce prywatności.  +48 883 008 418

  Od pondziełaku do piątku 8:00 – 15:00

  ul. Jana Pawła II 19,
  36-100 Kolbuszowa
  e-mail: biuro@kuzniaebiznesu.pl