Programista PHP

Jeżeli szukasz programisty PHP,
który potrafi realizować projekty od początku do końca,
bez niespodzianek i nieprzewidzianych przerw
to dobrze trafiłeś!

Witaj na mojej stronie internetowej! Mam przyjemność przedstawić się jako programista PHP specjalizujący się w rozwiązaniach dla branży e-commerce. Moje doświadczenie w dziedzinie programowania to już ponad 20 lat, a swoją karierę rozpoczynałem w latach 90. od języka assembler, który ukształtował moje umiejętności i pozwolił mi lepiej zrozumieć inną technologię, jaką miałem okazję opanować. W ciągu lat moja specjalizacja ewoluowała w kierunku PHP i e-commerce, gdzie obecnie dostarczam najwyższej jakości usług dla moich klientów. Moja głęboka wiedza i doświadczenie pozwala mi tworzyć skrojone na miarę rozwiązania, które napędzają wzrost i innowację w biznesie moich klientów.

W moim portfolio znajdziesz projekty realizowane z pasją i zaangażowaniem. Dbam o to, aby każda stworzona przez mnie aplikacja była solidna, funkcjonalna i spełniała oczekiwania klientów. Zwłaszcza tych, którzy prowadzą działalność w sferze e-commerce.

Jako programista PHP znam i korzystam z najpopularniejszych technologii takich jak Laravel, Symfony, Zend . Ponadto, znam HTML, CSS i JavaScript, a także mam doświadczenie w korzystaniu z baz danych MySQL i PostgreSQL.

Warto również wspomnieć, że posiadam ponad 13-letnie doświadczenie w dziedzinie SEO i marketingu internetowego. Taka wiedza pozwala mi tworzyć rozwiązania dla e-commerce, które nie tylko poprawiają funkcjonalność sklepu, ale także przyczyniają się do poprawy wyników w dziedzinie SEO i marketingu internetowego. Dlatego jestem w stanie oferować kompleksowe usługi, które obejmują zarówno programowanie, jak i promocję strony internetowej.

Zachęcam do kontaktu ze mną, jeżeli szukasz programisty, który potrafi realizować projekty od początku do końca, bez niespodzianek i nieprzewidzianych przerw. Dla mnie najważniejsza jest satysfakcja klienta i dbałość o detale.

Skontaktuj się ze mną, żeby omówić szczegóły Twojego projektu. Razem pracując, możemy osiągnąć sukces na rynku e-commerce!

Przykłady moich realizacji

Zobacz więcej realizacji

Wyślij zapytanie,
a przygotuję ofertę indywidualną dla Ciebie

Będziemy przetwarzać Twój adres e-mail w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje pytanie. Administratorem Twoich danych osobowych jest Paweł Kosmala Kuźnia E-Biznesu. Przysługuje Ci prawo wniesienia sprzeciwu, prawo dostępu do danych, prawo żądania ich sprostowania, ich usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania, a także ich przenoszenia. Szczegółowe informacje znajdziesz w naszej Polityce prywatności.