W ramach usługi możemy wykonać

 • Analizę konkurencji
 • Analiza słów kluczowych pod SEO
 • Optymalizacja strony pod SEO
 • Konfiguracja Google Analytics
 • Stworzenie unikalnych treści na stronę

Projektowanie sklepów internetowy Kraków

Tworzenie sklepów internetowych Kraków

Zależy Ci, aby zwiększyć sprzedaż produktów i od jakiegoś czasu zastanawiasz się nad założeniem sklepu e-commerce? To świetne rozwiązanie! Obecnie wiele firm przenosi swoje działania do sieci, tak samo jak klienci coraz chętniej wybierają zakupy online! Jesteś zainteresowany? Skontaktuj się z nami – przedstawimy szczegóły oferty!

Projektowanie sklepów internetowych w Krakowie

Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie. Dlaczego? Każda branża i każda firma ma własną taktykę działania, tym samym oferta powinna być dopasowana do profilu firmy. Nasza agencja interaktywna oferuje tworzenie sklepów i stron www Kraków dopasowanych do potrzeb klienta. Jesteś zainteresowany? Zapraszamy do kontaktu – omówimy szczegóły współpracy!

Sklepy internetowe szyte na miarę Kraków

Czym się zajmujemy? Tworzymy sklepy internetowe odpowiednio dostosowane do branży oraz do potrzeb naszego klienta. Oferujemy prosty w obsłudze oraz intuicyjny panel, dzięki czemu z czasem klient będzie mógł bezproblemowo dokonywać zmian np. w postaci dodania nowych produktów lub wpisu na bloga. Obsługa własnego sklepu stanie się przyjemnością – nie koniecznością!

Sklep internetowy Kraków, a długoterminowa współpraca

Szukasz firmy, która nie tylko oferuje tworzenie stron www, ale chciałbyś postawić na dłuższą współpracę – skontaktuj się z nami! Obsługa sklepu, regularne dodawanie nowych produktów, tworzenie contentu czy optymalizacja sklepu, który będzie przyjazny wyszukiwarce Google! Te i wiele innych usług jesteśmy w stanie Ci zaoferować. Masz pytania? Wyślij nam zapytanie, a chętnie Ci odpowiemy!

Tworzenie stron www i sklepów internetowych Kraków – responsywność

Obecnie wielu użytkowników przegląda Internet na smartfonach, tabletach czy laptopach o różnej rozdzielczości. Dlatego nasza agencja Kuźnia e-biznesu oferuje Ci rozwiązania dostosowane do różnych urządzeń – sklep internetowy będzie łatwy w obsłudze i chętniej odwiedzany przez wielu użytkowników. Responsywne strony oraz sklepy są także pozytywnie odbierane przez wyszukiwarki.

Projektowanie funkcjonalnych sklepów internetowych Kraków

O ile strony internetowe pełnią wizytówkę firmy, tak sklepy www jednocześnie muszą być funkcjonalne. Co to oznacza? Integracja z Allegro, połączenie produktów ze stanami magazynowymi, firmy kurierskie, wiele metod płatności i inne. To czynniki mające kluczowy wpływ na funkcjonalny sklep e-commerce. Nasze usługi oraz dobór oprogramowania zapewnią Ci przejrzysty i funkcjonalny sklep www przynoszący zyski.

Optymalizacja sklepów internetowych w Krakowie

Strony www oraz sklepy muszą być zoptymalizowane pod kątem seo, aby mogły być widoczne w wyszukiwarce Google. Wykonujemy szczegółowy audyt w celu rozpoznania problemów i optymalizujemy witryny. Oferowane przez nas rozwiązania poparte są analizą rynku oraz konkurencją – wdrożymy działania, które pozwolą Ci dotrzeć do potencjalnych klientów zainteresowanych Twoimi produktami. Wyślij e-mail lub zadzwoń i poznaj szczegóły!

Tworzenie stron www i sklepów Kraków

Projektujemy strony www i e-sklepy przyjazne dla odbiorców, ale i botów wyszukiwarki. Poprzez pozycjonowanie seo Twój sklep nie tylko będzie atrakcyjny wizualnie, ale co najważniejsze – dotrze do potencjalnych klientów! Zwiększy się współczynnik konwersji, będziesz sprzedawać więcej produktów i wzrośnie zysk ze sprzedaży! Nasze usługi są skierowane właśnie do Ciebie! Nie czekaj – wyślij e-mail bądź zadzwoń!

Tworzenie sklepów internetowych i dobór odpowiednich działań marketingowych

Dobrze prosperujący sklep, strona internetowa czy inne projekty wymagają strategii działań marketingowych. Nasze rozwiązania opierają się na danych z narzędzi analitycznych, co pozwala na wdrożenie działań seo i dotarcie do odpowiedniej grupy docelowej. Identyfikacja wizualna to jedno, ale dane analityczne pozwolą Ci dotrzeć do konkretnej grupy odbiorców. Zapraszamy do współpracy – wyślij e-mail lub zadzwoń poprzez zakładkę kontakt.

Tworzenie sklepów i stron internetowych Kraków widocznych w wyszukiwarce

Pozycjonowanie to proces wymagający czasu, ale przede wszystkim wiedzy i doświadczenia, co sprawi, że strona lub sklep wyświetli się na pierwszych pozycjach wyszukiwarki w Internecie. Nawet najwyższej jakości produkty nie będą się sprzedawać, gdy nie będą widoczne! Pozycjonowanie stron internetowych i sklepów to krok do zwiększenia zysków! Przedstaw szczegóły, a przygotujemy indywidualną wycenę!

Zakładanie sklepów www Kraków

Nasze projekty są zgodne ze wszelkimi aspektami prawnymi – regulamin sklepu, polityka prywatności, RODO. Te i wiele innych aspektów konsultujemy przy współpracy z Kancelarią Prawną. Projektowanie stron internetowych Kraków i sklepów to masa czynników, o które zadbamy. Nasza agencja chętnie stworzy dla Ciebie sklep www!

Projektowanie stron i sklepów www Kraków, a wsparcie techniczne

Nasza agencja nie tylko stworzy dla Ciebie sklep www Kraków, ale zaoferuje Ci wsparcie techniczne. Szczególnie na początku swojej działalności możesz mieć pytania i problemy wynikające chociażby z obsługi nowo powstałego sklepu w Internecie. Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie i chętnie pomożemy Ci rozwiązać występujące błędy. Masz pytania? Zadzwoń przez zakładkę kontakt!

Sklepy i strony internetowe Kraków, a pozycjonowanie

Pozycjonowanie strony internetowej bądź sklepu internetowego to proces złożony. Wieloletnie doświadczenie, wiedza i dostęp do narzędzi seo pozwalają nam zaoferować pozycjonowanie Twojej witryny, dzięki czemu znajdzie się na pierwszych pozycjach w wyszukiwarce i dotrze do klientów z całego kraju! Pozycjonowanie strony internetowej lub sklepu to nasza specjalność! W zakładce kontakt znajdziesz nasz e-mail – napisz!

Masz pytania? Napisz do nas

  Będziemy przetwarzać Twój adres e-mail w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje pytanie. Administratorem Twoich danych osobowych jest Paweł Kosmala Kuźnia E-Biznesu. Przysługuje Ci prawo wniesienia sprzeciwu, prawo dostępu do danych, prawo żądania ich sprostowania, ich usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania, a także ich przenoszenia. Szczegółowe informacje znajdziesz w naszej Polityce prywatności.  +48 883 008 418

  Od pondziełaku do piątku 8:00 – 15:00

  ul. Jana Pawła II 19,
  36-100 Kolbuszowa
  e-mail: biuro@kuzniaebiznesu.pl