Własne projekty

Kuźnia e-biznesu

Zajmujemy się optymalizowaniem stron i sklepów internetowych. Wykonamy audyt SEO strony internetowej, porównamy witrynę z konkurencją, zoptymalizujemy treści z wykorzystaniem odpowiednich słów kluczowych, a to wszystko po to, by Twoja witryna wzbiła się wyżej w wynikach wyszukiwania.

Kolbuszowa 2.0

Kolbuszowa 2.0 jest dla wielu dobrze znanym wydarzeniem, podczas którego poruszane są tematy ze świata marketingu internetowego. Początkowo miało to być niewielkie spotkanie, jednak z edycji na edycję rosło i urosło na miarę konferencji liczącej około 150 osób.

Nagrody.pl

Nagrody.pl to producent medali oraz statuetek na zamówienie. Tutaj zamówisz medale na zamówienie oraz statuetki idealne na każdą okazję. Dzięki zastosowaniu innowacyjnych technik graweru laserowego oraz nadruku UV możliwe jest naniesienie grafiki na medal.

Kuźnia copywritingu

Jeśli poszukujesz miejsca, by zamówić tekst na swoją stronę internetową lub potrzebujesz artykułu na bloga to świetnie trafiłeś! Kuźnia copywritingu zajmuje się tworzeniem treści na strony internetowe. Zajmujemy się również tworzeniem opisów kategorii lub tworzeniem opisów produktów na sklepy internetowe.