Szkolenie SEO Lublin

Poziom warsztatów czyli dla kogo one są?

Nasze szkolenie SEO Lublin dla początkujących opracowaliśmy z myślą o osobach pracujących w branżach e-commerce, oraz marketingu online jak i dla tych którzy chcą samodzielnie zadbać o skuteczne SEO swojej strony internetowej. Zamierzasz się przebranżowić i zacząć zajmować się SEO? To szkolenie również jest dla Ciebie.  Nasz kurs SEO skupia się na tym aby wyrobić gruntowne podstawy które będą urodzajnym podłożem dla dalszego rozwoju. 

Co zyskam uczestnicząc w szkoleniu

Podczas naszych warsztatów pokażemy Ci na przykładach z jakich narzędzi możesz korzystać podczas pracy przy pozycjonowanie sklepów internetowych. Dowiesz się również jak można analizować Twoją konkurencję oraz rozpoznać jakie działania prowadzi. 

Zaprezentujemy Ci również jak należy dobierać słowa kluczowe dla e-commercu. Jakie nazwy nadać produktom oraz jak rozplanować strukturę kategorii w sklepie. 

Wyślij zapytanie,
a przygotuję ofertę indywidualną dla Ciebie

Będziemy przetwarzać Twój adres e-mail w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje pytanie. Administratorem Twoich danych osobowych jest Paweł Kosmala Kuźnia E-Biznesu. Przysługuje Ci prawo wniesienia sprzeciwu, prawo dostępu do danych, prawo żądania ich sprostowania, ich usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania, a także ich przenoszenia. Szczegółowe informacje znajdziesz w naszej Polityce prywatności.