Zaproszenie do współpracy

Kilka słów o mnie

Posiada ponad 15 letnie doświadczenie w branży internetowej, oraz ponad 20 letnie w programowaniu.
Czarodziej od e-handlu: SEO, Analityka, Strategie, Koordynacja zespołu.

Paweł Kosmala

Audyty dla e-commerce

Audyty strategii i działań marketingowych

Audyt strategii i działań marketingowych to specjalna usługa, dzięki której możesz zweryfikować skuteczność wszystkich dotychczas prowadzonych rozwiązań dla Twojej firmy. W dzisiejszych czasach jest to priorytet dla każdej firmy, dlatego warto skorzystać z usług profesjonalisty.

Audyty SEO dla sklepów internetowych

Audyt SEO to wstęp do poprawnej optymalizacji sklepu internetowego. Dlaczego warto wykonać go z pomocą profesjonalisty? Ponieważ opiera się na dogłębnej analizie serwisu i pozwala na wykrycie ewentualnych błędów. Od dokładnego audytu SEO zależy przyszłość danego sklepu online.

Audyty kont Google Ads

Zwiększ swoją sprzedaż w reklamach płatnych dzięki profesjonalnemu audytowi Google Ads. Dzięki niemu zoptymalizujesz swoje konto i prowadzone kampanie reklamowe pod kątem ich efektywności, a także pod względem występowania ewentualnych błędów.

Wsparcie SEO dla Twojego biznesu

Wsparcie SEO i opieka

Jak jak zdrowie człowieka wymaga wsparcia i stałej opieki, tak Ty potrzebujesz opieki dla swoich stron internetowych by Twoja firma osiągała korzyści w sieci.

Analiza kampanii SEO

Pozycjonujesz swoją stronę a efekty są dla Ciebie niesatysfakcjonujące? Zleć przeanalizowanie swoich działań SEO. Analiza danych może odpowiedzieć na wiele pytań dal Twoje firmy.

Analiza działań SEO konkurencji

Obserwacja i analizowanie działań konkurencji pozwala przyśpieszyć lub nie dać się prześcigać w wyścigu o dobre pozycje.

Wsparcie technologiczne dla sklepów internetowych

Doradztwo przy wyborze platformy e-commerce

Przygotowania i wdrożenia procesów dla sklepu internetowego zaczynają się na poziomie wyboru platformy e-commerce. Aby postawić na tą, która najlepiej wspomoże Twój biznes, warto sięgnąć porady specjalisty. Zweryfikuję dla Ciebie potencjał Twojej firmy i wskażę platformę, która będzie najlepsza.

Nadzór nad wdrożeniem sklepów internetowych

Tworzenie sklepu internetowego to dla wielu przedsiębiorców skomplikowany i nieznany proces. Warto jednak mieć nad nim kontrolę i wsparcie doświadczonego programisty. Kompleksowo zajmuję się nadzorem sklepów online na etapie ich wdrażania, a także obsługą tych procesów.

Automatyzacja i optymalizacja procesów dla e-commerce

Celem automatyzacji i optymalizacji procesów dla e-commerce jest zawsze zwiększenie zysków. Możesz tego dokonać z moją pomocą. Proces zakupowy i wszelkie działania marketingowe w sklepach online są mi bardzo dobrze znane od wielu lat. Pomagam tworzyć internetowe imperia w różnych branżach.

Wsparcie przy wyborze i analizie efektów pracy agencji marketingowej

Negocjacja umów i warunków współpracy

Negocjacje umów i warunków handlowych przy współpracy z agencją marketingową to zadanie, z którym wielu przedsiębiorców sobie nie radzi. Własna praktyka biznesowa pokazała mi, w jaki sposób negocjować. Pomogę Ci w ustaleniu wszystkich warunków, aby Twój biznes wyszedł na tym bardzo korzystnie.

Weryfikacja umów przy wsparciu Kancelaria Prawnej

Umowy są podstawowym narzędziem realizowania współpracy. Zyskaj pewność, że Twoja firma zawiera uczciwą umowę dzięki weryfikacji przy wsparciu Kancelarii Prawnej. Pomagam przedsiębiorcom w weryfikacji umów, przykładając przy tym dużą wagę do zrozumienia biznesu klienta.

Weryfikacja pracy agencji marketingowej

Zasadą skutecznej współpracy i komunikacji z agencją marketingową są proste: zweryfikuj ich działania i wdrożone rozwiązania. Dzięki bieżącemu sprawdzaniu ich pracy masz pewność, że Twój budżet jest w pełni wykorzystywany i zainwestowany w rozwój Twojej firmy.

Rozmowy w mediach

Poniżej kilka rozmów, które miałem udzielić miedzy innymi na serwisu nowymarketing.pl i adstalk.pl

nowymarketing.pl
adstalk.pl
Rozmowa po mojej prelekcji na semKRK

Własne projekt

Kolbuszowa 2.0 – edycja 5-ta pod patronatem Semstorm

Podcast jako forma content marketingu

Media relations – dlaczego prawie 1/3 marek z nich korzysta i jak robić to dobrze?